Ocenění studenti

13. ročník Vědecko–odborné konference studentů středních škol – STAVOKS 2017

Ocenění za nejlepší práce

  • 1. místo: Vladimír Krystyn ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
    za práci VILA POD ODERSKÝMI VRCHY
  • 2. místo: Daniel Gaidos, Šimon Bukovčák ze Stredné odborné školy Emila Belluša, Trenčín
    za práci AQUAPARK
  • 2. místo: Vojtěch Razima ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
    za práci SEKUNDÁRNÍ VYUŽITÍ SAKRÁLNÍCH STAVEB
  • 3. místo: Anna Hanzlíková, Sabina Jarošová ze SPŠ chemické, Brno
    za práci VYUŽITÍ NANOČÁSTIC A NANOVLÁKEN NA BÁZI PHA V KOSMETICE A POTRAVINÁCH
  • 3. místo: Kristián Raszyk ze SPŠ stavební, Opava příspěvková organizace
    za práci MODEL HRADU BOUZOV Z VLNITÉ LEPENKY

Práce oceněné čestným uznáním za vynikající práci

  • Martin Fogl z Průmyslové střední školy, Letohrad
    za práci NINEWALL

Práce oceněná čestným uznáním - cenou publika

  • Vladimír Krystyn ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
    za práci VILA POD ODERSKÝMI VRCHY

12. ročník Vědecko–odborné konference studentů středních škol – STAVOKS 2015

Ocenění za nejlepší práce

  • 1. místo: Jakub Šimurda a Ondřej Zavadil ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
    za práci STUDIE MULTIFUNKČNÍHO CENTRA V ZUBŘÍ
  • 2. místo: Tereza Smejkalová a Nikol Prchalová ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
    za práci BARÁKOVÁ KOLONIE V NĚMECKÉM BRODĚ
  • 3. místo: Filip Bala ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
    za práci KAVÁRNA A PRAŽÍRNA ANALOG
  • 3. místo: Martina Somerlíková ze SPŠ stavební, Ostrava příspěvková organizace
    za práci MODEL - POUTNÍ KOSTEL SVATÉHO JANA NEPOMUCKÉHO

Práce oceněná čestným uznáním - cenou publika

  • Martina Somerlíková ze SPŠ stavební, Ostrava příspěvková organizace
    za práci MODEL - POUTNÍ KOSTEL SVATÉHO JANA NEPOMUCKÉHO

11. ročník Vědecko–odborné konference studentů středních škol – STAVOKS 2014

Ocenění za nejlepší práce

  • 1. místo: Ondřej Tomický ze SPŠ stavební, Lipník nad Bečvou
    za práci MODEL MEZINÁRODNÍ MARSOVSKÉ STANICE IMS
  • 2. místo: Ondřej Zavadil ze ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
    za práci REJNOK - DŮM NA MARSU
  • 3. místo: Viktor Kirschner ze SPŠ stavební, Opava
    za práci CENTIPEDE
  • 3. místo: Jiří Formánek ze SPŠ stavební, Opava
    za práci STUDIE RD - BARN HOUSE

Práce oceněné čestným uznáním za vynikající práci

  • Marie Jechová, Vladimír Filip, Kristýna Peřinová, Nikola Hudcová, Josef Štěpánek ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
    za práci SUPERADOBE
  • Tomáš Juchelka ze ze SPŠ stavební, Opava
    za práci MODERNÍ RODINNÝ DŮM
  • Jana Chalupová ze ze SPŠ stavební, Jihlava
    za práci STAVBY Z VLNITÉ LEPENKY - DŮM NA MARSU

Práce oceněná čestným uznáním - cenou publika

  • Ondřej Zavadil ze ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
    za práci REJNOK - DŮM NA MARSU

10. ročník Vědecko–odborné konference studentů středních škol – STAVOKS 2013

Ocenění za nejlepší práce

      • 1. místo: Jiří Formánek a Erik Chuděj ze SPŠ stavební, Opava
        za práci MODEL MOSTU Z VLNITÉ LEPENKY
      • 2. místo: Richard Fürst ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
        za práci RAFTOVÝ KANÁL S VODÁCKÝM ZÁZEMÍ
      • 2. místo: Jan Bittner ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
        za práci RISIN´HOOD ANEB BYDLENÍ JINAK
      • 3. místo: Jakub Neuner, Dominik Slotík ze SOŠ stavebné Emila Belluša, Trenčín
        za práci DIVADLO PRI RIEKE
      • 3. místo: Ondřej Ondřej ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
        za práci POLYFUNKČNÍ DOMY POLÁŠKOVA
      • 3. místo: Slávka Pobucká ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
        za práci VINAŘSTVÍ LIPOV

Práce oceněné čestným uznáním za vynikající práci

      • Veronika Brychtová ze SPŠ stavební, Jihlava
        za práci DISPOZICE A VYBAVENÍ BYTOVÉ JEDNOTKY
      • Ondřej Tomický ze SPŠ stavební, Lipník nad Bečvou
        za práci MODEL ZŠ ODRY KOMENSKÉHO A SPORTOVNÍ HALY
      • Vojtěch Šíbl, Tomáš Novák a Milan Meruňka ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
        za práci ZAMĚŘENÍ SKUTEČNÉHO STAVU NOVÉ BUDOVY GYMNÁZIA V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ

9. ročník Vědecko–odborné konference studentů středních škol – STAVOKS 2012

Ocenění za nejlepší práce

      • 1. místo: Ondřej Ondřej ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
        za práci STUDIE PŘÍSTAVBY SÍDLA FIRMY PETRA
      • 2. místo: Pavel Haniš, Josef Řehák a Jan Kašpar ze SPŠ stavební, Hradec Králové
        za práci MODERNIZACE AREÁLU KOŽELUŽNY V HRADCI KRÁLOVÉ
      • 2. místo: Miroslav Brom ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
        za práci PROJEKT RD ZA POUŽITÍ PRVKŮ POROTHERM
      • 3. místo: Monika Hošková a Lukáš Bátrla ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
        za práci KALKULÁTOR TĚLES A KUŽELOSEČEK
      • 3. místo: Václav Štukavec a Tomáš Zelenka ze SPŠ stavební, Opava
        za práci STAVBA Z VLNITÉ LEPENKY
      • 3. místo: Leoš Hanousek ze SPŠ stavební, Jihlava
        za práci VIZUALIZACE PRIORU A KERCLU

Práce oceněné čestným uznáním za vynikající práci

      • Iveta Erbenová ze SPŠ chemické, Brno
        za práci OPTIMALIZACE TABLET V ZÁVISLOSTI NA PARAMETRECH PŘI TABLETOVÁNÍ
      • David Černík a Kristína Hudečková ze SPŠ stavební, Hradec Králové
        za práci GALERIE MODERNÍHO UMĚNÍ
      • Martin Blažek ze SOŠ stavebné Emila Belluša, Trenčín
        za práci RACIO–EKO DOM
      • Lenka Karpíšková ze SPŠ stavební, České Budějovice
        za práci VARIANCE NA KATALOGOVÉ TÉMA

8. ročník Vědecko–odborné konference studentů středních škol – STAVOKS 2011

Ocenění za nejlepší práce

      • 1. místo: Zdeněk Jiříček ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
        za práci RODINNÝ DŮM SLUNEČNICE
      • 2. místo: Nikola Gruntorádová a Kristýna Hladká ze SPŠ chemické, Brno
        za práci ANALÝZA PROUDĚNÍ PLYNU V CLONKÁCH PRO SCINTILAČNÍ DETEKTOR ELEKTRONOVÉHO MIKROSKOPU POMOCÍ SYSTÉMU SOLIDWORKS FLOW SIMULATION
      • 2. místo: Tereza Vopršalová a Sarah Rechtigová ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
        za práci BYDLENÍ BUDOUCNOSTI
      • 3. místo: Lenka Novotná, Filip Med a Jan Hunal ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
        za práci REPLIKA KRÁLÍČKOVY KUBISTICKÉ LAMPY
      • 3. místo: Václav Zikmunda ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
        za práci NOVOSTAVBA VODÁCKÉHO KLUBU JIHLAVA

Práce oceněné čestným uznáním za vynikající práci

      • Markéta Hošťálková ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
        za práci VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
      • Pavel Pavlas, Lukáš Nálepa, Patrik Jakeš a Vít Chuchel ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
        za práci MATEMATICKÝ WEB
      • Kristián Čulík a Viktor Javor ze SPŠ stavebné, Nitra
        za práci LIGNUM DOMUS
      • Josef Konečný ze VOŠ a SPŠ stavební, Děčín
        za práci PUZZLE
      • Jakub Ráb ze SPŠ stavební, Lipník nad Bečvou
        za práci VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ JAKUBOV
      • Radek Hlaváček a Tomáš Knot ze SPŠ, Zlín
        za práci REVIT ARCHITECTURE, REVIT TÝM SPS_ZL

7. ročník Vědecko–odborné konference studentů středních škol – STAVOKS 2010

Ocenění za nejlepší práce

      • 1. místo: Jakub Pustějovský ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
        za práci NÁRODNÍ FOTBALOVÝ STADION
      • 2. místo: Luděk Špaček ze Střední školy stavební, Třebíč
        za práci RD BRILLIANT
      • 2. místo: Ladislav Vejsada ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
        za práci BD STREET–HALK
      • 3. místo: Roman Pospíchal, Zuzana Urbanová, Kristýna Hlaváčková a Filip Vítek ze Střední školy stavební, Jihlava
        za práci STAVBY Z VLNITÉ LEPENKY – MODEL FOTBALOVÉHO STADIONU
      • 3. místo: Milan Řezáč ze SPŠ stavební, Brno
        za práci TEPELNÁ TECHNIKA BUDOV A REKUPERACE TEPLA

Práce oceněné čestným uznáním za vynikající práci

      • Luboš Karmín ze VOŠ A SŠS Vysoké Mýto
        za práci R–MATERIÁL V ASFALTOVÝCH SMĚSÍCH
      • Antonín Málek, Jakub Hlaváček a Martin Javůrek ze Střední školy stavební, Jihlava
        za práci AKCE CIHLA
      • Veronika Skřivanová a Tereza Hrdličková ze SPŠ chemické, Brno
        za práci IZOLACE POLYFENOLICKÝCH GLYKOSIDŮ Z KVĚTU JACARANDA MIMOSAEFOLIA POMOCÍ PRAPARATIVNÍ HPLC

6. ročník Vědecko–odborné konference studentů středních škol – STAVOKS 2009

Ocenění za nejlepší práce

      • 1. místo: Barbara Henekova ze SPŠ stavebné E. Belluša, Trenčín
        za práci ŠKOLIACE CENTRUM
      • 2. místo: Petr Pobucký ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
        za práci STUDIE RODINNÉHO DOMU
      • 2. místo: Matěj Hrachovec ze SOŠ průmyslové a SOU strojírenského, Prostějov
        za práci DYNAMICKÁ FASÁDA
      • 3. místo: Tomáš Gebhardt, Lukáš Filák, Jakub Kos, Jan Kramoliš, Hynek Mikušek a Jakub Vilém ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
        za práci MODEL KULTURNÍHO A UNIVERZITNÍHO CENTRA ZLÍN
      • 3. místo: Michal Peš a Zdeněk Mojžíš ze VOŠ a SPŠ stavební arch. Jana Letzela, Náchod
        za práci NÁVRH A ZÁSADY NÍZKOENERGETICKÉHO DOMU

Práce oceněné čestným uznáním za vynikající práci

      • Petra Skoupá ze SPŠ chemické, Brno
        za práci MONITOROVÁNÍ CHRÁNĚNÝCH ÚZEMÍ NA JIŽNÍ MORAVĚ
      • Roman Lelek z Gymnázia, Brno tř. Kpt. Jaroše
        za práci MACHOVO KYVADLO A FOUCAULTOVO KYVADLO

5. ročník Vědecko–odborné konference studentů středních škol – STAVOKS 2008

Ocenění za nejlepší práce

      • 1. místo: Martin Závacký ze SPŠ stavební E. Belluša, Trenčín
        za práci ENERGETICKY PASÍVNY RODINNÝ DOM
      • 2. místo: Václav Batelka ze SPŠ stavební, Brno Kudelova
        za práci PREMIUM 220
      • 3. místo: Ladislav Kopecký ze SOŠ a SOU – MŠP, Letovice
        za práci ZASTŘEŠOVÁNÍ
      • 4. místo: Jakub Dohnal ze Střední školy stavební, Jihlava
        za práci FRAKTÁLY V TEORII A PRAXI

Práce oceněné čestným uznáním za vynikající práci

      • Martina Benáková, Tereza Drahošová, Martina Dvořáková, Jiří Otto, Jakub Pešout, Veronika Sovová, Jan Švamberg, Kateřina Vlčková a Tomáš Dvořák ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
        za práci LEŽÁKY V JINÉM SVĚTLE
      • Andrea Tomanová a Helena Suchá ze SPŠ chemické, Brno
        za práci KALORICKY BOHATÁ STRAVA – RIZIKO ROZVOJE METABOLICKÉHO SYNDROMU

4. ročník Vědecko–odborné konference studentů středních škol – STAVOKS 2007

Ocenění za nejlepší práce

      • 1. místo: Ondřej Tomšů ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
        za práci EXTRAVAGANCE
      • 2. místo: Šárka Ledvinková, Jan Beránek, Pavel Hejduk, Aleš Chalupka, Michael Kutil, Martina Benáková a Jan Švamberg ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
        za práci VZKŘÍŠENÍ OBCE LEŽÁKY
      • 3. místo: Jakub Ďurák ze SPŠ stavební, Plzeň
        za práci STAVEBNĚ HISTORICKÝ PRŮZKUM PRAŽSKÁ 5
      • 3. místo: Jiří Plesník, Marek Kovanda, Veronika Svobodová, Michal Oliva, Jakub Šustek, Aneta Kamencová, Karolína Škatulová, Jiří Kalich, Monika Pončíková a Vít Šajer ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
        za práci STATEGICKÝ PLÁN ROZVOJE OBCE BYSTŘIČKA

Práce oceněné čestným uznáním za vynikající práci

      • Barbořa Jelínková a Věra Pavlíčková z Gymnázia, Brno Řečkovice
        za práci ZEMANOVA KAVÁRNA
      • Tereza Sučkova ze SPŠ chemické, Brno
        za práci SROVNÁNÍ ANALYTICKÝCH METOD PRO STANOVENÍ Ca2+ Mg2+

3. ročník Vědecko–odborné konference studentů středních škol – STAVOKS 2006

Ocenění za nejlepší práce

      • 1. místo: Petřík Marek ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
        za práci PENZION PRO SENIORY
      • 2. místo: Jiří Fojtík, Simona Kubová, Lenka Štainerová, Magdaléna Blinková, Lucie Holišová, Lenka Doláková, Pavla Pončíková, Nikola Dvorská ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
        za práci MODEL POUTNÍHO KOSTELA SV. JANA NEPOMUCKÉHO NA ZELENÉ HOŘE U ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU OD JANA BLAŽEJE SANTINIHO
      • 2. místo: Dominik Gefing, Tomáš Golich ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
        za práci NÁVRH DESIGNU SPECIÁLNÍ UČEBNY UMĚLECKÝCH PŘEDMĚTŮ
      • 3. místo: Jan Tuček ze Střední školy aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové
        za práci GENETIC PROGRAMMING SDK
      • 3. místo: Lucie Horáková a Magda Vrbová ze SPŠ chemické, Brno
        za práci PŘÍPRAVA A CHARAKTERIZACE POLYMERNÍCH KOMPOZITŮ VYZTUŽENÝCH SKLENĚNÝMI VLÁKNY

2. ročník Vědecko–odborné konference studentů středních škol – STAVOKS 2005

Ocenění za nejlepší práce

      • 1. místo: Jaroslav Všetička ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
        za práci MODERNÍ DŘEVĚNICE
      • 2. místo: Martina Tomková, Josef Indrák, Alena Roderová, Kateřina Melichaříková, Kateřina Chovancová, Alena Stolařová, Miroslava Buchtelová, Veronika Nováková a Petra Danielová ze SPŠ stavební, Valašké Meziříčí
        za práci MODEL HVĚZDÁRNY VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ
      • 2. místo: Kateřina Marečková a Hana Nováková ze SPŠ chemické, Brno
        za práci DEGRADACE ARGONITOVÉ VÝZDOBY VE ZBRAŠOVSKÝCH ARGONITOVÝCH JESKYNÍCH
      • 3. místo: Olga Pešková a Martin Verner ze SPŠ stavební, Plzeň
        za práci KLÁŠTER PLASY
      • 3. místo: Aleš Veselý z VOŠ A SPŠ stavební, Děčín
        za práci ODBORNÁ PRAXE V OBDOBÍ LETNÍCH PRÁZDNIN
      • 3. místo: Jan Bureš ze SPŠ stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod
        za práci OBČANSKÁ VYBAVENOST – ZÁSTAVBA LOKALITY STAŘEČKY V TŘEBÍČI

1. ročník Vědecko–odborné konference studentů středních škol – STAVOKS 2004

Ocenění za nejlepší práce

    • 1. místo: Jiří Bělohradský a Tomáš Řehořek Střední škola aplikované kybernetiky, Hradec Králové
      za práci ORIENTAČNÍ A INFORMAČNÍ SYSTÉM MIKROREGIONU PODCHLUMÍ
    • 2. místo: Jaroslav Ekl a Jiří Hloska z Gymnázia, Brno – Řečkovice
      za práci PROJEKT VÝSTAVBY SPORTOVNÍHO AREÁLU GYMNÁZIA, BRNO – ŘEČKOVICE
    • 3. místo: Roman Kučírek ze SPŠ stavební, Havlíčkův Brod
      za práci RODINNÝ DŮM)
    • 3. místo: Renáta Volanská ze SPŠ stavební, Valašské Meziříčí
      za práci PŘÍSTAVBA, NADSTAVBA A STAVEBNÍ ÚPRAVY HOTELU RAZULA
Všechna práva vyhrazena © SKAS Fakulty stavební VUT v Brně
Web využívá redakční systém Joomla! 2.5, šablonu mixwebtemplates.com